Get Latest Price
| Material | Wood |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Sail |
| Structure | Triangle Brackets |
| Shape | Rectangular |
| Design | Modern |
Minimum order quantity: 1000 Piece(s)
Get Latest Price
| Size/Dimension | standard |
| Material | Stainless steel |
| Color | Black |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Brand | Sail |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Round |
| Design | Round |
| Surface Finish | Smooth |
| Type | Plain, Striped |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Size/Dimension | standard |
| Material | Stainless steel |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Straight |
| Design | Modern |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Material | Iron |
| Color | Black |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Sail |
| Structure | Triangle Brackets |
| Shape | Straight |
| Design | Modern |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Material | Iron |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Brand | Jindal |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Rectangular |
| Design | Round |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Size/Dimension | standard |
| Material | Stainless steel |
| Color | Black |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Round |
| Design | Modern |
| Surface Finish | Smooth |
| Type | Striped |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Material | Iron |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Brand | Jindal |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Rectangular |
| Design | Round |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Size/Dimension | standard |
| Material | Stainless steel |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Round |
| Design | Modern |
| Surface Finish | Bronze Finish |
| Type | Plain |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Material | Iron |
| Color | Black |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Jindal |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Rectangular |
| Design | Round |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Material | Iron |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Brand | Jindal |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Rectangular |
| Design | Round |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Size/Dimension | standard |
| Material | Stainless steel |
| Color | Black |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Round |
| Design | Modern |
Minimum order quantity: 1000 Piece(s)
Get Latest Price
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | round |
| Size | standard |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | standard |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece(s)
Get Latest Price
| Material | Iron |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Brand | Sail |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Straight |
| Design | Fency |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Get Latest Price
| Size/Dimension | standard |
| Material | Stainless steel |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Round |
| Design | Modern |
Minimum order quantity: 1000 Piece(s)
Get Latest Price
| Size/Dimension | standard |
| Material | Stainless steel |
| Color | Black |
| Usage/Application | Curtain Fitting |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Round |
| Design | Round |
Minimum order quantity: 1000 Piece(s)
Get Latest Price
| Material | Iron |
| Color | Black |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Jindal |
| Structure | Single side Brackets |
| Shape | Round |
| Design | Round |
Minimum order quantity: 1000 Piece(s)
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 304 |
| Finish | Glossy |
| Bracket Design | Double Rod |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 150 mm |
| Load Capacity | 30 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Rose Gold |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 304 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Single Rod |
| Rod Diameter | 32 mm |
| Bracket Length | 100 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Mounting Type | Ceiling Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 316 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Double Rod |
| Rod Diameter | 38 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 40 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Matt Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 316 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Double Rod |
| Rod Diameter | 38 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 40 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Matt Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 316 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Double Rod |
| Rod Diameter | 38 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 40 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Matt Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Open Type |
| Rod Diameter | 19 mm |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Black |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Open Type |
| Rod Diameter | 19 mm |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Black |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Open Type |
| Rod Diameter | 19 mm |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Black |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Open Type |
| Rod Diameter | 19 mm |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Black |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Satin |
| Bracket Design | Single Rod |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 100 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Matt Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Satin |
| Bracket Design | Single Rod |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 100 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Matt Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Matt |
| Bracket Design | Open Type |
| Rod Diameter | 19 mm |
| Bracket Length | 75 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Black |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Satin |
| Bracket Design | Single Rod |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 100 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Matt Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 201 |
| Finish | Hairline |
| Bracket Design | Closed Ring |
| Rod Diameter | 28 mm |
| Bracket Length | 125 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 201 |
| Finish | Hairline |
| Bracket Design | Closed Ring |
| Rod Diameter | 28 mm |
| Bracket Length | 125 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 201 |
| Finish | Hairline |
| Bracket Design | Closed Ring |
| Rod Diameter | 28 mm |
| Bracket Length | 125 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Corner Bracket |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Corner Bracket |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Corner Bracket |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Corner Bracket |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Corner Bracket |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 304 |
| Finish | Glossy |
| Bracket Design | Double Rod |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 150 mm |
| Load Capacity | 30 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Rose Gold |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 304 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Single Rod |
| Rod Diameter | 32 mm |
| Bracket Length | 100 mm |
| Load Capacity | 20 kg |
| Mounting Type | Ceiling Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Get Latest Price
| Steel Grade | SS 202 |
| Finish | Chrome |
| Bracket Design | Corner Bracket |
| Rod Diameter | 25 mm |
| Bracket Length | 175 mm |
| Load Capacity | 10 kg |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Color | Steel |
| Pack Size | Pair |
| Suitable Rod Shape | Round Rod |
Haresh (Owner)
New Rameshwar Enterprise
Parsana Society-8,behind 50 Feet Road, Opp Mayur Pan,gokulnagar-5, Opposite Mayur Pan, Kothariya Road
Rajkot - 360003, Gujarat, India